Gizlilik Sözleşmesi

BiVizit Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, OLLA tarafından satışı yapılacak ürünlerin, satışına ilişkin tüm hususları içeren www.BiVizit.com adresi üzerinden erişim sağlanacak internet sitesi (“BiVizit”)’ne ilişkin gizlilik uygulamalarını ihtiva eder. İş bu Gizlilik Politikası Web Sitesine erişen kişilerin (“Kullanıcılar”) sitede yer alan www.BiVizit.me/uye-ol veya ingilizce www.BiVizit.me/Member/Register adresindeki Üyelik Formunu doldurması ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası İsmet Paşa Mh. Çağatay Sk. No: 43/A Merkez/YALOVA adresinde bulunan Olla Oğuzhan SARI şirketi (Bundan sonra “OLLA” olarak anılacaktır)’ne ait web siteleri kapsamındaki hizmetlerinden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması, transferi ve saklanmasına ilişkin hükümleri içermektedir. İş bu Gizlilik Politikası hükümleri OLLA’ya ait Web Sitesine nasıl erişildiğine bakılmaksızın (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) uygulanacaktır. OLLA işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesi’nde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. OLLA’nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. İşbu Gizlilik Politikası OLLA Gizlilik Politikası Hükümlerine tabidir.

Kullanıcıların Web Sitesi’den ayrılmak istemesi durumunda, uygulamadan çıkılması yeterli olacaktır.

Kullanıcıların Bilgilerine Erişilmesi

Kullanıcılar Web Sitesi’ne giriş yaparak Üyelik Formunu doldurup onayladıktan sonra, kullanıcıların bu kapsamda sağladığı tüm bilgileri (e-posta adresi, teslimat adresi, telefon numarası, ürün bilgileri, satın alma tarihi) OLLA hizmetlerinin sağlanması amacıyla süresiz olarak kayıt altına alınacaktır. Kullanıcılara ait kredi kartı bilgileri ilgili bankalara ait web sayfaları üzerinden iletilmektedir bu nedenle OLLA, kredi kartı bilgilerine erişemez. 3D Secure Sanal Pos sistemi kullanılmaktadır.

Web Sitesi, Kullanıcılara; OLLA hizmetleri hakkında bilgiler, OLLA kampanya duyuruları, Kullanıcı bilgileri güncelleme gibi hizmetlerin sağlanması amacıyla oluşturulmuştur. Kullanıcılar tarafından girilecek ve sistemde kayıtlı tutulacak kullanıcı bilgileri başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Web Sitesi işlemlerinin gerçekleştirildiği sayfalar SSL sertifikası ile korunmakta olup kullanıcı bilgileri OLLA tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve işbu Gizlilik Politikası uyarınca gizli tutulacaktır.

Toplanacak Bilgiler

BiVizit'e erişimin sağlandığı cihaza özel bilgiler,

Kayıt bilgileri,

Teslimat Bilgileri,

Satın Alınan Ürün Bilgileri

BiVizit’de bulunma zamanı ve süresi,

BiVizit içerisinde kullanılan arama sorgulama terimleri,

BiVizit’e erişimin sağlandığı cihazın üzerine yerleştirilen çerezler içinde saklanan her türlü bilgi,

Konum bilgileri,

Diğer bilgiler

Bilgilerin Kullanılması

BiVizit’e giriş yapıldıktan sonra BiVizit aracılığı ile alınacak her türlü bilgi OLLA tarafından aşağıdaki amaçlara hizmet etmek üzere kullanılacaktır.

a. Kullanıcıların promosyonlar hakkında bilgilendirilmesi;

b. Kullanıcıların kampanyalar, etkinlikler, çekilişler hakkında bilgilendirilmesi;

c. Ürünlerle ilgili konular hakkında bilgi mesajı gönderilmesi;

d. Çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapılması;

e. Özelleştirilmiş reklamlar ve sponsorlu içerik gibi reklamlar vermek, promosyon amaçlı bildirimler gönderilmesi;

f.  BiVizit geçmiş deneyimlerine bağlı özelleştirilmiş içerik sağlamak ve tavsiyelerde bulunulması;

g. Kullanıcılar’ın puan/alışveriş bilgisi sorgulaması;

h. Ürün ve hizmetlerle ilgili görüş alınması ve müşteri anketleri yapılması;

i. BiVizit hizmetlerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesi anlamında çalışmalar yapılması;

j. BiVizit kapsamındaki hizmetlerden yararlanabilmek için Kullanıcıların BiVizit‘e giriş yapmaları gerekmektedir. BiVizit ‘e tüm Kullanıcılar erişim sağlayabilirler. BiVizit‘e giriş yapmak isteyen Kullanıcıların, “Üyelik Formu”nu  ve “Kullanım Şartları”nı okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar, BiVizit’e giriş yaptıktan sonra kendilerine ait olan bilgilerini görebilecek ve OLLA’ya özel promosyonlarla ilgili bilgi alabilecekler ve BiVizit’te bulunan tüm içeriklere ulaşabileceklerdir.

Bilgilerin Paylaşılması

OLLA, Kullanıcılardan alınan bilgileri Aydınlatma Metninde detaylı bir şekilde belirtildiği gibi Kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak amacıyla yurt içi ve yurt dışında OLLA İştiraki Şirketleri ve gerekli hizmeti Kullanıcılarına ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan İşbirliği Ortakları ile paylaşma hakkını saklı tutmaktadır.

OLLA, BiVizit kapsamında edindiği Kullanıcı bilgilerini, kanunun öngördüğü bir zorunluluk dolayısıyla, kamu yararına veya resmi olarak bir görevin yerine getirilmesi amacıyla, hukuki ve cezai bir soruşturma ve kovuşturma kapsamında, Kullanıcıların veya başkasının hayatını veya beden bütünlüğünü korumak ve ilgili yasal düzenlemelerde sayılan hukuka uygunluk hallerinde adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişilere açıklayabilir.

OLLA, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. OLLA’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, BiVizit’e ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, OLLA’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Hizmetlerin Uygunluğu

OLLA BiVizit’te yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya, etkinlik, çekiliş ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu BiVizit’te  yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere ve mağazaya göre farklılıklar gösterebileceği gibi BiVizit’te yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.

Güvenlik

BiVizit kullanımı kapsamında toplanılan bilgileri korumak için makul fiziksel ve teknik tedbirleri OLLA almış olmakla birlikte, hiçbir web sitesinin, internet iletiminin, bilgisayar sisteminin veya kablosuz bağlantının tamamen güvenli olmadığının bilinmesi ve BiVizit kullanımının bu bilinçle gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Marka ve Telif Hakkı

OLLA ve OLLA İştiraki Şirketleri adına kayıtlı OLLA ve diğer marka ve eserlerin (Web Sitesi kapsamındaki; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller,  6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle OLLA ve BiVizit Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, OLLA bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.