Sık Sorulan Sorular

vCard Nedir?

vCard klasik kartvizitlerin dijital halidir. vCard sitenizde ad, soyad, ünvan, firma adı, adres, telefon, e-posta adresi ve kısa bilgi metni alanı bulunur. vCard sitenize girildiğinde arkalı önlü kartvizit görüntülenir.

wCard Nedir?

BiVizit isminin sahibi wCard uygulamasıdır. BiVizit gelişmiş özelliklere sahip dijital bilgi bankanızdır. Bir web sitesi tabanına sahip BiVizit ile sınır bulunmaksızın telefon, e-posta, internet sitesi, pazaryerleri, sosyal medya hesapları, harita ve daha bir çok bireysel ve kurumsal bilgilerinizin paylaşımını yapabileceğiniz bir platformdur.

vCard ve wCard arasındaki fark nedir?

vCard klasik kartvizit bilgilerinizi paylaşabileceğiniz yapıdır, wCard daha çok gelişmiş özelliğe ve değişik temalara sahip bir yapıdır.

Fiziki Kart Var mı?

Evet. vCard ve wCard'ı fiziki kart, tag ve anahtarlık gibi ürünlerle kullanabileceğiniz gibi sadece QR kod oluşturarakda kullanabilirsiniz.

Fiziki Kart veya QR ile istediğimiz hangi bilgileri paylaşabiliriz?

Fiziki Kart ve QR bağlantınıza tanımladığınız vCard ve BiVizit bilgilerinizin paylaşımını yapabilirsiniz.

Şu an da geliştirmesi devam bir özellik ile ileride fiziki ürün ve QR bağlantılarınıza tanımladığınız vCard ve BiVizit bilgilerinizden dilediğinizin görüntülenip/gizlenmesini sağlayabileceksiniz. Bu özellik ile ilgili çalışmalar ve testler sürmektedir.
Fiziki Ürünlerimi İstediğim vCard ve wCard'da kullanabilir miyim?

Evet. Fiziki ürünlerinizi istediğiniz vCard ve wCard'larınıza tanımlayabilirsiniz.

vCard kullanıyordum, wCard satın altım, fiziki ürünümü wCard'ıma tanımlayabilirmiyim?

Evet. fiziki ürününüzü yeni wCard'ınıza tanımlayabilirsiniz.

Reklam Neden Var?

Reklam ücretli ve ücretsiz tüm paketlerde mevcuttur. Nedeni; BiVizit platformunun daha iyi bir altyapıya sahip olmasını ve gelişimine devam edebilmesini sağlamak amaçlıdır. Basit plan tamamen ücretsizdir ve reklam içermektedir. Bu reklamın konumu sizi ve vCard'ınızı görüntüleyen kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde planlanmıştır.

Üst seviye planlarda reklamlı ve reklamsız seçenek sunmamızın amacı her seviyeden müşterilerimize ulaşabilmektir. Reklamlı modellerde, reklamsız modellerden elde ettiğimiz gelir farkını reklamlardan tamamlamak amaçlanmıştır.
BiVizit'in devamlılığını sağlaması amacıyla gelir elde etmenin büyük bir önemi vardır.

Diğer firmalar kart aldıktan sonra ömür boyu hizmet sunuyor. Siz neden abonelik sistemi sunuyorsunuz?

Teknoloji daima gelişmektedir. BiVizit çok gelişmiş bir yapıya sahip ve geliştirmesine devam edilmektedir. Henüz tamamlanmamış planlarımız mevcut. Zaman zaman özellik güncellemeleri yapılacaktır. Abonelik sistemi devamlı getiri sağlayan bir sistem olduğu için BiVizit'in gelişiminde büyük rol oynar. "Kart al, ömür boyu kullan" sistemleri ileriki dönemlerde çıkmaza girecektir. Gelişen teknoloji ve artan talebe karşılık verecek sunucu ve yüksek internet altyapısı maliyetlerini karşılamak için abonelik sistemi vazgeçilmez bir niteliktir.