Yaşayan Dünya

Sarılın

Doğaya sarılın.

Doğa sizi korusun.

Sürdürülebilir bir dünya için doğaya zarar vermeyin. Hayatımızda kullandığımız her bir şey doğanın yok oluşuyla orantılıdır.

Dijital Dünya insanlar için değil doğa ve diğer canlılar için büyük bir lütufdur. Doğayı korumaya kağıtlardan başlayalım. Kağıt sarfiyatını dijitale geçerek %50 oranında azaltabileceğimizi biliyormusunuz?

Kağıt formlardan trafik cezalarına kadar, fatura çıktılarından duvar takvimlerine kadar bir çok şeyin tamamen dijitalleşebileceği teknolojiye sahip iken neden hala kağıt israfı yapıyoruz.

Bizler 2015 yılında kolay ve hızlı iletişim bilgisi paylaşma arzusuyla kağıt israfını azaltmak için BiVizit'in temellerini attık. Şimdi ise daha gelişmiş bir yapı ile bu hayalimizi Türkiye'den sonra tüm Dünya'da uygulamayı hedefliyoruz.

Dokunulabilir Bir Dünya İçin Kağıt İsrafına "HAYIR" deyin!
1 TONKAĞIT
4100kWh
Enerji

4100 kWh enerji tüketimi engellenir.

177kg
Sera Gazı

177 kg sera gazı salınımının önüne geçilir.

40%
Enerji Tasarrufu

%40 enerji tasarufu elde edilir.

28
Su

28 metre küp su tasarrufu sağlanır.

17adt
Ağaç

17 adet ağacın kesilmesi önlenmiş olur.

Bitmedi!

Doğayı korumak için plastik üretiminede dur demek gerekiyor. Lüks izlenimlere sahip olmak isteyen binlerce kişi ve kurum plastik kartvizit talep ediyor. Biliyoruz! BiVizit Dijital Kartvizitleride PVC malzemeden üretilmektedir. Fakat, 1000 adet plastik kartvizit yerine 1 adet BiVizit Dijital Kartvizit kullanmanız sizcede daha mantıklı değil mi?

Enerji

5774 kWh enerji tüketimi engellenir.

5774kWh
Enerji Tasarrufu

%80 enerji tasarufu elde edilir.

80%
Sera Gazı

41 kg sera gazı salınımının önüne geçilir.

41kg
Su

10 metre küp su tasarrufu sağlanır.

10